Hakkımızda

 

Oskar 1975 yılında Ankara’da kurulmuştur. Sektörde, uzun yıllarda oluşan bilgi birikimine sahip olan firmamız, hizmet ürettiği yıllar içinde hizmet ve ürün kalitesi ile sektörün bilinen ve tercih edilen markası olmuştur. Ankara ili Etlik semtinde bulunan üretim merkezinde, başta pasta olmak üzere, sütlü tatlı, unlu mamüller, börek çeşitleri ve şerbetli tatlı üretimi yapılmaktadır. Güçlü altyapı, dağıtım ağı, eğitimli personeli ve donanımlı araçları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak üretim ve hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Oskar 1975 müşteri odaklı bir firma kültürüne sahip, uzun yıllar hizmet ve ürün üretme isteğinde olan ve sürdürülebilirliğe yatırım yapan bir firmadır. Firmamızın müşteri hizmetleri departmanı, müşteri anketleri yaparak, istek ve beklentiler doğrultusunda çalışmalarına yön vermektedir.

2020 Yılından itibaren büyüme atağına geçen firmamız, Online konsepti olan Oskar 1975 markası ile öncelikle İç Anadolu bölgesine ve sonra tüm ülkeye gönderim hedeflemektedir.

Oskar 1975 üretim, depolama ve sevkiyatta, ISO 22000-2005 ve ISO 9001-2008 Kalite Yönetim sistemleri, Türk Gıda Kodeksi ve Hijyen kuralları doğrultusunda çalışmaktadır. Lezzetli ürünlerin, kullanılacak kaliteli hammadde ile olacağı bilincinde olan firmamız, sektörümüzde ülkemizin ve Dünya’nın saygın markalarınca üretilmekte olan hammaddeler kullanmaktadır.

Müşteri portföyümüzde T.C. Cumhurbaşkanlığı Köşkü, THY, Do&Co, GATA ve Meteoroloji Genel Müdürlüğü gibi özel ve kamu kurumları bulunmaktadır.

Çerez Kullanımı

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.

Daha fazla bilgi edinin